ilan66

Kategoriler

Arşivler

Yapı Kredi personel alımı iş başvurusu 2013

Yapı Kredi personel alımı iş başvurusu 2013
15 Aralık 2012 Cumartesi - 27 kez okunmuş
Facebook 0 Twitter 0

Yapı Kredi Bankasında çalışmak ister misiniz? Yapı Kredi gücünü adından alan bir zamanların ödüle doymayan bankası ve sürekli büyüme kaydeden önemli bankalardan biri olma rolünü sürdürüyor. Halen büyük bir müşteri kitlesine sahip olan banka her geçen zaman yeni şubeler açarak istihdamlara devam ediyor. Sizler için Yapı kredi personel alımı, memur alımı şartlarını araştırdık ve yapı kredi eleman alımı fırsatlarını değerlendirmeniz için insan kaynakları sayfasına ulaştık.
Yapı Kredi İnsan Kaynakları:

 

Bu birlikteliğin ise ülke ekonomisine büyük katkı sağlayacağından ve en önemlisi finans sektörü ve çalışanları için pek çok yeni imkan yaratacağından eminiz. En önemli kaynağımızın sahip olduğumuz insan gücü olduğuna inanıyor, 16.000′in üzerinde tecrübeli ve azimli çalışanımız ile finansal hizmetler alanında müşterilerimizin her türlü ihtiyacına cevap vermeyi amaçlıyoruz.

Güçlü ortaklık yapımız, uluslararası standartlarda hizmet verme ilkemiz ve insan kaynağımıza olan inancımızla, daha iyiyi ve daha yeniyi başarabileceğimize ekip olarak inanıyor, bu yolda sağlam adımlarla ilerliyoruz.

Hizmetin daha verimli, daha yaratıcı hale gelmesi, müşterilerimizin ve çalışanların ilk tercihi olmak için ise tek yolun insan kaynağına yatırım yapmak olduğunu düşünüyoruz.

Bir kurumdan çok bir aile olduğumuza inanıyor, açık iletişim ve şeffaf bir yönetim anlayışı doğrultusunda yaratılan her türlü fırsatın, paylaşılan her türlü görüşün bizleri bir adım daha ileri götüreceğini biliyoruz.

Çünkü başarımızın sırrı, ekip olarak aynı yolda el ele ilerlememiz ve çalışanlarımıza duyduğumuz sevgi ve saygıdır.

Aşağıdaki linkten Yapı Kredi’ye başvuruda bulunabilirsiniz.

http://www.yapikredi.com.tr/tr-TR/insan_kaynaklari/main.aspx

Bu konu hakkında görüşlerini bizimle paylaş

 

Yorum içerisinde kullanabileceğiniz Html tagları :
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>